50 TCredits for $9.99 SUPER Sale! Limited Time. Details HERE.

Welcome to the Forum

Join in-depth discussions of SFI news, products, programs, and more with your fellow SFI affiliates. Brainstorm and share tips and ideas. Start new threads. Get your questions answered 24/7, become a Forum Guru, and more!

20x SUPPORT
Sanja M.

Croatia

E365 Champion
Gold Fast-Track

10 posts
182 views

Serbia & Southern Europe Forum in Miscellaneous

1 day ago

(Thread was removed due to forum protocol violations, toxicity, or obsolescence)

43 posts
2400 views

Moje miSljenje o novim promenama in Southern Europe

1 day ago

Problem je u tome u tome sto je poenta ovog posla da sakupis ljude koji ce svakog meseca da ostvare status i kupe nesto. Kao kad sipas u probusen lonac vodu. Sam mozes sipati manje nego sto treba. Cilj je pronaci jos ljudi koji ce pomoci u punjenju lonca da bi mogao da pijes vodu. Potrebno je odrzati sve ljude u timu. Na kraju taj loncic pune manje od 1% ljudi koji u isto vreme pune i svoj i samo prosipaju. Eto zasto odustaju.Treba vise motivacije pocetnicima da ostanu, a starije usporiti do te mere da pocetnik ne odustane. Tako bi kod pocetnika l oncic biomanje busan od onog ko je duze u poslu, ali bi i tim tada bio stabilniji.
"Treba vise motivacije pocetnicima da ostanu, a starije usporiti do te mere da pocetnik ne odustane. Tako bi kod pocetnika l oncic biomanje busan od onog ko je duze u poslu, ali bi i tim tada bio stabilniji."

39 posts
2292 views

Držati mjesečni status EA za 18.2 $, BTL za 43.00 $ in Southern Europe #VersaPoints

1 day ago

A sad me izvinite, ja odo da RADIM i stvaram VP.

39 posts
2292 views

Držati mjesečni status EA za 18.2 $, BTL za 43.00 $ in Southern Europe #VersaPoints

1 day ago

Evo ja cu da se izvinem sto sam glup i nemam pojma a tebi hvala na komplimentima,pameti,finoci i sto svojom elokvencijom ne unosis tenzije i podizes rejting kompaniji.Samo nisi primetila jednu stvar na ovom postu se obradjuje tematika ulaganja u sopstveni posao kod team buildinga a ne koliko ti VP donose tvoji PSA preko ostvarenih statusa.Zadrzacu se na ovome da nebismo po starom dobrom obicaju jednu sasvim normalnu diskusiju i razmenu misljenja odvukli u nesto mnogo ruzno.Evo ja u tom smislu cu prihvatiti da sam glup i da lupetam gluposti jel moze tako da pa da svi budemo zadovoljni i ego nahranjen.

Pa tebe treba Tim da dize, nije STL samo imati jednog BTL, sta se tu ima racunati?

Treba fokusirat se na gradnju Tima, pa ce VP dolaziti na sve strane.
Jel treba da pokazujem svoj Tim da shvatite gdje je poenta?

I opet cu Ti ponoviti, nista osobno, pisem svima, to je moje misljenje.

A sad sto neki Lider nema da se pokrije , a tu je doslovno godinama, TO JE NJEGOV PROBLEM, nek racuna u sebi, ne treba na glas. Hvala lijepa.

Evo ja samo da pitam jel smem da disem na glas ili u sebi.Pokazi mi na kraju meseca tvoje Matchinge "lidercino" da ti kazem koliko ti to "grozno mnogo "zaradjujes.Sakrila si se iza tog Bedza,eto te sega giga mega uspesne pa cemo da te pitamo za dozvolu da li smemo nesto da kazemo na forumu glasno ili tiho.

Ma volim ja tebe nego neznam sta mi je danas...moracu malo vise da se druzim sa tobom mozda nesto od te kulture predje na mene.Izvinjavam se zbog svoje nekulture i gluposti slobodno nastavi dalje sa spiskom mojih"kvaliteta".Odosmo u glupu pricu pa cu se ja dobrovoljno zaustaviti ovde i prekinuti ovu plitku diskusiju koja preti da se pretvori u cirkus.Ti slobodno nastavi da pucas.

39 posts
2292 views

1 day ago

Evo ja cu da se izvinem sto sam glup i nemam pojma a tebi hvala na komplimentima,pameti,finoci i sto svojom elokvencijom ne unosis tenzije i podizes rejting kompaniji.Samo nisi primetila jednu stvar na ovom postu se obradjuje tematika ulaganja u sopstveni posao kod team buildinga a ne koliko ti VP donose tvoji PSA preko ostvarenih statusa.Zadrzacu se na ovome da nebismo po starom dobrom obicaju jednu sasvim normalnu diskusiju i razmenu misljenja odvukli u nesto mnogo ruzno.Evo ja u tom smislu cu prihvatiti da sam glup i da lupetam gluposti jel moze tako da pa da svi budemo zadovoljni i ego nahranjen.

Pa tebe treba Tim da dize, nije STL samo imati jednog BTL, sta se tu ima racunati?

A sad sto neki Lider nema da se pokrije , a tu je doslovno godinama, TO JE NJEGOV PROBLEM, nek racuna u sebi, ne treba na glas. Hvala lijepa.

Slušajte Sanja ja vas poštujem kao jednog od većih lidera u ovoj kompaniji. Ovaj ton i način obraćanja meni i Branislavu koji smo takođe preko tri godine u ovoj kompaniji zaista ne stoji, a ni prema ostalima rekao bih. Jasno je da ima ljudi koji i ne shvataju još ovaj posao, ali nema potrebe za takvim obraćanjem. Ne morate da komentarišete one postove koje smatrate glupim, komentarišite kada imate nešto da objasnite i pomognete drugima.

Ja sam rekla da ako se ne uce ljudi pogresno, da se ne racuna pogresno.
Ja jako dobro znam sta pisem i nemojte mi izokretat moje rijeci.

I Vi imate moje postovanje, zasto ga ne biste imali na kraju krajeva.

Lijep pozdrav.

39 posts
2292 views

1 day ago

Evo ja samo da pitam jel smem da disem na glas ili u sebi.Pokazi mi na kraju meseca tvoje Matchinge "lidercino" da ti kazem koliko ti to "grozno mnogo "zaradjujes.Sakrila si se iza tog Bedza,eto te sega giga mega uspesne pa cemo da te pitamo za dozvolu da li smemo nesto da kazemo na forumu glasno ili tiho.

39 posts
2292 views

1 day ago

39 posts
2292 views

1 day ago

Ja nikad ne bih dala EA clana ni za $50, a znas zasto?

Jer taj clan moze kasnije da mi donosi stotine $.

39 posts
2292 views

1 day ago

Pozdrav!

Ma da izvinete, Vi nemate pojma o matematici i nemojte ljude uciti pogresno i dizati tenzije koje nam uopce ne trebaju.

Svi ste zaboravili onu glavnu stavku gdje se dobija jako lijepa suma VP,a to je od statusa clana
EA:100 VP
BTL: 200 VP
STL: 300 VP
GTL:400 VP
PLT:500 VP

Auto delivery ima posebne cijene, nize cijene, znaci da veliki paket kosta $36 +100 VP nagradnih.

Bolje nemojte nista racunati, nije ova kompanija blesava, ovo je iznimno kvalitetna kompanija i ne treba ovakvim nacinom spustati joj rejting.

Ma bolje se uhvatite posla , manje price, vise rada.

Lijep pozdrav.

Sanja.

24 posts
1680 views

Commissions in Compensation #Compensation

4 days ago

Came the payment, congratulations to all.

It should look in the mail, do not come to us mail at the same time.

Nice regards.

Sanja

52 posts
3733 views

KAKO POTVRDITI PRETHODNI STATUS? in Southern Europe

4 days ago

Sanja, ruzna je rec razglabati, imajte na umu da ovo svi mogu da vide kao sto ste i napisali.

_______________________________-
Gledaj, ja ne znam drugacije nego direktno. Tebe kad vidim muka mi dodje u stomaku, a niti citam tvoje postove.
Preporucujem ti isto.

52 posts
3733 views

4 days ago

Nove promene jasno govore jedno ..za BTL status potrebno je SO 125 TC, za STL status 1 SO status, 1 BTL clan i ako nemate zalihe MRP ova jos kupovine npr paketa 50 TC ili 100 TC ako putem triplcklisa ne postizu se zavidni rezultati ili niste u levelu 4 ili 5 sa znackama. Naravno tu je i tim sa svjih 100 poena po statusu, ali jedno je evidentno, sales poeni se sticu sada iskljucivo kupovinom i bice potrebno izdvojiti verovatno vise novca ali ako svi to rade bice veca i zarada, tako da trebamo biti svesni da je ulaganje neminovno ali uz dobar tim sve se da uskladiti i zaraditi, tj. postici zeljeni cilj.
Zelim Vam uspesnu potvrdu STL statusa.

Da se ne bi noviji clanovi bunili.
Lijep pozdrav.
Sanja

52 posts
3733 views

4 days ago

Dobar dan!

Mislim da je i previse razglabanja ove teme,ovdje nije nitko dijete, ozbiljni i odrasli smo ljudi.

Ne treba dizati paniku i biti nezahvalan. I te kako svi na sve strane obavjestavamo sta je novo, kako sada treba, i ne vidim razlog nezadovoljstvu. Valjda se zna racunati matematicki sa toliko i toliko godina.

Ja osobno sam veoma zadovoljna sa mojim Upline, narocito sa moje dvije dame Upline, ne znam da li smijem imenovati, ali prepoznat ce se.
Dakle radimo punom parom i slijedimo SFI i naseg Gery u novom programu, tko se prilagodi brzo taj ce i uspjeti.

Ne treba uznemiravati ljude , kao sto pojedini ljudi rade, treba imati na umu da jos nista nije ni 100 % procesuirano sa novim promjenama, dakle uopce ne vidim smisla da se raspravlja sta i kako.

I treba imati na umu i kad se nesta pise na ovom Forumu da to cita doslovno po 20000 ljudi.

Pozdrav svima uz nadu da ce biti manje price, vise rada.

Sanja.

4 posts
232 views

Keep Calm & Build something great! in Southern Europe #Leadership #Rewardical #TripleClicks

6 days ago

Draga Dragana sve si u pravu.

Ja bih nadodala da sama cinjenica da se nesto uvijek desava u SFI treba da znaci da je kompanija IN, u toku svjetskih dogadjaja, burze, tezi ka modernoscu, treba da znaci da se kompanija uvijek trudi da poboljsa svoj sustav poslovanja , nadogradi samu sebe. To znaci da se ovdje radi i razvija USPJESNO.
Znam da su mnogi u neizvjesnosti i pomalo uplaseni, ali promjene su ovdje jedna sasvim normalna stvar, a na nama je da smo u toku, redovno citamo vijesti i PRILAGODIMO SE.

Mene ove nove promjene uopce ne tangiraju, ja imam puno povjerenje u SFI, procitam, umemoriram u glavu i automatski se prilagodim. Nema vise MRP? Pa neka nema, ima nesto drugo. Idemo dalje.

Treba samo jos malo biti strpljiv da se sve novo ubaci , ne treba biti nagal sa zakljuccima.

Bit ce to sve u najboljem redu , idemo da radimo!

Lijep pozdrav svima i ugodan novi radni tjedan zelim.

Sanja

29 posts
571 views

treci level i 40 znacki in Southern Europe

16 days ago

Cestitam moj predivni Down, bravo!

2 posts
41 views

Posle godinu dana in Team Building

18 days ago

(Thread was removed due to forum protocol violations, toxicity, or obsolescence)

1 post
251 views

Quiz Biz problem in Bug Reports

24 days ago

Many of us have today two different Quiz Biz questions.

Does anyone else have this same problem?

This morning it was a question, and now it's different question.

31 posts
1046 views

Hoću sve, hoću odmah in Southern Europe

about 1 month ago

Svaka cast na texu i sve je istina.
Lijep pozdrav i hvala

24 posts
958 views

Priča o uspjehu in Southern Europe

about 1 month ago

Divnooooooo, hvala ti!

44 posts
1943 views

Merry Christmas and Happy Holidays! in Miscellaneous

2 months ago

Merry Christmas and Happy Holidays!

142 posts
9563 views

Pitajte da odgovorimo in Southern Europe

2 months ago

Pozdrav Diana
Moze i ta vrednost se stalno menja.
u ovom momentu za 1 tc kredit je potrebno 147 rw
ili se ti rw mogu zameniti za 49 VP ili 3 csa itd.

Ja neznam kako je doslo do toga da netko moze pisati i odrediti vrednost Rtokene ali ono sto je zvanicno i sto je trenutacno ( bar od kad su uvedeni Rewardical Tokene) odnos je sledeci :
1 VP = 3 RTokene
1 TC = 77 RTokene
1 CSA = 50 RTokene...
i tako dalje.
Sve jednostavno mozete proveriti ako idete na vas Akaunt i kliknete na dugme za razmenu Tokene:

i dobicete ovako :

Pa sami izracunajte.

Dobar dan,
a sto ne bi smjeli sami izracunati?
Matematika i postoji za to.
?
Zar je potreban komentar za ovo Sanja, ako samo ponavljete moje reci onda ih stavite u navodnice da znaju clanovi da me citirate.
Ili procitajte post od pocetka, odnosno od prvog Treatha.

Naravno da trebam dati komentar na ovo, kao sto sam i dala.

142 posts
9563 views

2 months ago

Dobar dan.

Istina je da postoji razlika od Lidera i Lidera. Slazem se sa Vama. Nije isto biti Lider koji ima samo status i Lider koji ima Tim ispod sebe, a sa time i zaradu.

No ne umanjujte cinjenicu da Mirjana zaista ima 800 Lidera.

Nije istina da su tu rijetki uspjeli, mnogi su uspjeli.

Ovisi i sta Vama znaci rijec USPJEH.
MNOGIMA TA RIJEC ZNACI DA SAMO DOBIJAJU ZARADU OVDJE , A NISTA NE RADE, znaci da su dosli do tog zelejnog nivoa.

E, za mene je uspjeti kada JA RADIM I ZNAM DA CU DOBITI I IDUCI MJESEC SVOJE STO SAM URADILA.

To je velika razlika gospodjo u razmisljanju.

Lijep pozdrav.

142 posts
9563 views

2 months ago

Pozdrav Diana

Ja neznam kako je doslo do toga da netko moze pisati i odrediti vrednost Rtokene ali ono sto je zvanicno i sto je trenutacno ( bar od kad su uvedeni Rewardical Tokene) odnos je sledeci :
1 VP = 3 RTokene
1 TC = 77 RTokene
1 CSA = 50 RTokene...
i tako dalje.
Sve jednostavno mozete proveriti ako idete na vas Akaunt i kliknete na dugme za razmenu Tokene:

i dobicete ovako :

Pa sami izracunajte.

Nemam dovoljno tokena za kredite, pa mi opcija za izračun ne reagira. Zato sam i pitala ovdje.

Diana dovoljno je da imas 3 Rtokena pa da ti pokaze mogucnosti ( napisace ti da nemas za ostalo osim za 1 VP). Sto znaci da treba istrazivati i uciti. Svakako i da vas Sponzor uputi u detalje jer tako Radi Duplikacija. Zato pstoje i FB grupe, ucionice i sve sto je potrebno za vas koji ste tek poceli da gradite svoj Posrednicki Biznis uz pomoc SFI Posrednickog Programa. Na vama je da pratite te gurpe, ucionice i sl. da bi se bili u toku i naucili svakako.
Vas upline siguran sam da ima sve to poslozeno i prevedeneo, na vama je da samo procitate i naucite.
Nisam član ni jedne grupe niti učionice, a nedavno sam dobila i novog sponzora. Ne znam ima li on podatke o tokenima ili ne, jer je sve to relativno novo. Većinu stvari učim sama. Mislila sam da je ovdje dozvoljeno postaviti pitanje na koje ne znaš odgovor, ali izgleda da sam se prevarila. bar sudeći prema vašem načinu odgovaranja.
Ali nema veze. Već sam dobila odgovor od Mirjane i puno joj hvala na tome.

Dobar dan draga Dijana :)

Ti znas da si uvijek dobro dosla nazad u sve nase grupe i chateve, ali to je Tvoj izbor da li ces biti dio toga ili ne, kao i uvijek.
Dobro dosla uvijek nazad.
Tvoj sponzor je jedan od jacih Lidera u SFI, i nadam se da cete uspjesno suradjivati, sretna sam radi Tebe , jer znam da imas svu potrebnu pomoc . Iskoristi si to Dijana.

Lijep pozdrav

142 posts
9563 views

2 months ago

Dobar dan.

Bitcoin je virtualna valuta i trenutno je vrlo popularna, raste doslovno iz minutu u minutu.

Tvoje je da pitas, citas, proucis, znam da sada nista ne razumijes,ali s vremenom hoces.

Mi u SFI imamo na izbor pretvarati sve u svasta, sto je odlicno, i svatko odlucuje sam za svoj nalog sto ce da radi i u sta ce da pretvara.

Naravno da postoji i skepticnost u vezi Bitcoina, jer to je veliki rizik i mnogo je nesigurna investicija, ali tko ne riskira ne profitira.

Ako cete se igrati i pokusavati nesto zaraditi , onda cete uloziti par dolara u bitcoin .

Ako cete ozbiljno htjeti zaraditi sa bitcoinima, onda cete uloziti par stotina, na par tisuca i vise dolara i moliti se Bogu da se bitcoin ne srusi.

Nadam se da smo se sada bolje razumjeli :)

Lijep pozdrav

142 posts
9563 views

2 months ago

Pozdrav Diana

1 VP = 3 RTokene
1 TC = 77 RTokene
1 CSA = 50 RTokene...
i tako dalje.

i dobicete ovako :

Pa sami izracunajte.

Dobar dan,
a sto ne bi smjeli sami izracunati?
Matematika i postoji za to.